Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

LG F2T1TNM0W
Ürün Analizi
- Şikayetler
LG Kategorileri
- Akıllı Kumanda 46
- Akım Korumalı Priz 1
- Bluetooth Kulaklık 6
- Bulaşık Makinesi 386
- Buzdolabı 538
- Çamaşır Makinesi 697
- Çeyiz Paketi 17
- Dikey Süpürge 133
- Ev Sinema Sistemi 4
- Hava Temizleyici 3
- Hoparlör 12
- Isı Pompası 14
- Kamera 1
- Klima 1.155
- Kumanda 75
- Kurutma Makinesi 135
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 161
- Monitör 65
- Projeksiyon 2
- Ses Sistemi 25
- Soundbar 32
- Su Arıtma Cihazı 92
- Süpürge 22
- Tavan Vantilatör 10
- Televizyon 2.689
Çok Karşılaştırılanlar
LG F2T1TNM0W
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 560 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 78 dB |
| Su Tüketimi | 48 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | B |
| Program Sayısı | 15 |
| Yıkama Kapasitesi | 8 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 12 dakika |